KOMUNA VRAPÇISHTIT
Komuna e Vrapçishtit gjendet në mes të qytetit të Tetovës dhe Gostivarit, në luginën e malit Sharr, në pjesën Veri-Perëndimore të Republikes së Maqedonisë së Veriut.

Kryetari i Komunës së Vrapçishtit z.Isen Shabani pjesë e manifestimit në shkollën fillore të fshatit Vrapçisht

563

Në një atmosferë multietnike dhe me një program të pasur kulturoro-artistik, nxënësit e shkollës fillore ,,Vrapçisht’’ të fshatit Vrapçisht shënuan ditën e patrionatit të shkollës.
Pjesë e këtij manifestimi përveç qytetarëve të shumtë ishte edhe Kryetari i Komunës së Vrapçishtit z.Isen Shabani, me ç’rast në nder të kësaj dite ai ndau Lëvdata dhe Mirënjohje për nxënësit e kësaj shkolle për sukseset e arritura në sfera të ndryshme të procesit edukativo-arsimor.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë