KOMUNA VRAPÇISHTIT
Komuna e Vrapçishtit gjendet në mes të qytetit të Tetovës dhe Gostivarit, në luginën e malit Sharr, në pjesën Veri-Perëndimore të Republikes së Maqedonisë së Veriut.

LAJMËRIM

SHPALLJE

FINANCA

ARSIMI

FURNIZIMET PUBLIKE

FLETAT ZYRTARE

AKTIVITETET

KRYETARI I KOMUNËS

Për qytetarët

INSTITUCIONET

Moti në Vrapçisht

Vrapčište - 17 April
12° 12°

Moderate Rain

12°

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë