KOMUNA VRAPÇISHTIT
Komuna e Vrapçishtit gjendet në mes të qytetit të Tetovës dhe Gostivarit, në luginën e malit Sharr, në pjesën Veri-Perëndimore të Republikes së Maqedonisë së Veriut.

Shpallje për PRAG Specialist në kuadër të projektit “FIRESHEILD”

251
SHPALLJE
Komuna e Vrapçishtit  hap shpallje për PRAG Specialist në kuadër të projektit “FIRESHEILD“.
Ofertat tauaja mundet të i dorëzoni deri më 08.04.2022 vit.
Dokumentet e nevojshme mund të i merni në linkun:

Shkarko Tender Dossier PRAG Specialist zip file
Shkarko Објава за ПРАГ специалист PDF

Shkarko Објава за ПРАГ специалист

 

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë