KOMUNA VRAPÇISHTIT
Komuna e Vrapçishtit gjendet në mes të qytetit të Tetovës dhe Gostivarit, në luginën e malit Sharr, në pjesën Veri-Perëndimore të Republikes së Maqedonisë së Veriut.

Projekti “Mbrojtja ndërkufitare nga zjarri” 2022-2024

485

1-Rreth projektit/About the project

2-Takime /Aktivitete (Meetings/activities)

3-Njoftime(Notifications)

 

5-Galeri foto /video (Photos/video)

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë