KOMUNA VRAPÇISHTIT
Komuna e Vrapçishtit gjendet në mes të qytetit të Tetovës dhe Gostivarit, në luginën e malit Sharr, në pjesën Veri-Perëndimore të Republikes së Maqedonisë së Veriut.

Buxheti për vitin 2024

Vendimi për buxhetin 2024 Bilanci i të hyrave Bilanci i shpenzimeve Shpenzimet fuksionale Shpenzimet funksionale sipas nëprogrameve  Buxheti për vitin 2024

Shpallje Publike

Shpallje publike për përzgjedhjen e kandidatëve për trajnim për zjarfikës. Shpallje Publike FLETPARAQITJE

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë