KOMUNA VRAPÇISHTIT
Komuna e Vrapçishtit gjendet në mes të qytetit të Tetovës dhe Gostivarit, në luginën e malit Sharr, në pjesën Veri-Perëndimore të Republikes së Maqedonisë së Veriut.

NJOFTIM

497

NJOFTIM
Njoftohen të gjithë banorët e Komunës së Vrapçishtit se përshkak të gjendjes së krijuar nga virusi COVID 19 (virusi korona) administrata komunale do të punojë me orar të shkurtuar nga ora 8:00-12:00, njëkohësisht njoftohen të gjithë banorët që vizitat në objektin komunal të bëhen vetëm për raste urgjente.
Me respekt Komuna e Vrapçishtit!

BİLDİRİ
Değerli vatandaşlarımız,
Son günlerde ülkemizi de sarsan Coronavirus (COVİD 19) salgını nedeniyle, Belediyemizin mesai saatlerinde değişiklik yapıldığını bildirmek isteriz.
Bu karar bağlamında ve alınan önlemler kapsamında Belediyemiz 08:00 – 12:00 saatleri arasında açık olacaktır. Ayrıca belirtmek isteriz ki belirtilen yeni mesai saatleri içerisinde sadece çok acil işlemleri olan vatandaşlarımızın dilekçeleri kabul edilecektir.

Saygılarımızla,

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë