KOMUNA VRAPÇISHTIT
Komuna e Vrapçishtit gjendet në mes të qytetit të Tetovës dhe Gostivarit, në luginën e malit Sharr, në pjesën Veri-Perëndimore të Republikes së Maqedonisë së Veriut.

Kryetari i Komunës së Vrapçishtit z.Isen Shabani nënshkroi kontratën për kanalizimin fekal në fshatin Dobridoll

350

Me datë 21 Maj 2018, në ambientet e Ministrisë së mjedisit jetësor dhe planifikimit hapësinor, Kryetari i Komunës së Vrapçishtit z.Isen Shabani nënshkroi kontratën për projektin e fituar nga ana e Komunës së Vrapçishtit për kanalizimin fekal në fshatin Dobridoll.

Realizimi i këtij projekti do të fillojë në javët në vazhdim.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë