KOMUNA VRAPÇISHTIT
Komuna e Vrapçishtit gjendet në mes të qytetit të Tetovës dhe Gostivarit, në luginën e malit Sharr, në pjesën Veri-Perëndimore të Republikes së Maqedonisë së Veriut.

Kryetari i ASH z.Ziadin Sela dhe Kryetari i Komunës së Gostivarit z.Arben Taravari në vizitë në Komunën e Vrapçishtit

276

Gjatë ditës së sotme patëm rastin dhe nderin që me viziten e tyre të na nderojnë dhe respektojnë Kryetari i Aleancës për Shqiptarët z.Ziadin Sela dhe Kryetari i Komunës së Gostivarit z.Arben Taravari. Në këtë vizitë Kryetari i ASH z.Ziadin Sela u njoftua nga ana e Kryetarit të Komunës së Vrapçishtit z.Isen Shabani për planet dhe projektet e parapara për vitin 2018 dhe njëkohësisht edhe për hapat e deritanishëm nga ana e tij gjatë mandatit dy mujor.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë