KOMUNA VRAPÇISHTIT
Komuna e Vrapçishtit gjendet në mes të qytetit të Tetovës dhe Gostivarit, në luginën e malit Sharr, në pjesën Veri-Perëndimore të Republikes së Maqedonisë së Veriut.

Edhe 1 lajm i mirë për Vrapçishtin

163

Edhe 1️⃣ lajm i mirë për Vrapçishtin

Të nderuar banorë,
Në kuadër të programës TAV-Maqedoni, Kryetari i Komunës së Vrapçishtit z.Isen Shabani, sot e nënshkruajti kontratën për realizimin e projektit të shumëpritur për banorët e f. Vrapçisht.
Është ky projekt që ka të bëj me përmirësimin dhe realizimin e Rrjetit të Kanalizimit Fekal për f. Vrapçisht në vlerë prej 5.080.000 den.
Për fillimin e punimeve do të njoftoheni në ditët në vazhdim.
Me respekt!
Kryetari i Komunës së Vrapçishtit z. Isen Shabani

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë