KOMUNA VRAPÇISHTIT
Komuna e Vrapçishtit gjendet në mes të qytetit të Tetovës dhe Gostivarit, në luginën e malit Sharr, në pjesën Veri-Perëndimore të Republikes së Maqedonisë së Veriut.
Shfletimi i kategorisë

AKTIVITETET

Ndryshimi vazhdon…

Në Komunën e Vrapçishtit u bë instalimi i sistemit fotovoltaik, projekt ky i financuar nga Bashkimi Evropian në

Njoftim 1

Të nderuar qytetarë të fshatit Gradec,Kam nderin që në cilësinë e Kryetarit të Komunës së Vrapçishtit të ju

Dita e Tokës

Edhe Komuna e Vrapçishtit i bashkohet ditës së Tokës.22 Prilli njihet si Dita Ndërkombëtare e Tokës. Për shënimin

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë